SEYREK TURİZM | FAALİYET VE YÖNETİM POLİTİKAMIZ

Şirketimizin 1983 yılına kadar Hakan Turizm olarak görev yapmış 1988 yılından sonradan sermaye artırımı ile birlikte Seyrek Turizm olarak okul ve personel taşımacılığı faaliyetini sürdürmektedir. Taşımacılık şirketimiz Türkiye'nin gelişen ekonomisine paralel olarak ihtiyaç duyulan personel hizmetlere yönelik bir politikayı hedeflemektedir.

Özellikle büyük kentlerde gelir düzeylerin yükselmesi ve kozmopolitan kentlerde taşımacılık unsurunun önem kazanması servişlemeyi hızlandırmış buda servislerde hizmeti ve en yeni teknoloji beraberinde getirmiştir.

Bir başka açıdan gerek devlet, gerekse belediye hizmetlerinin dünya konjektörüne uygun olarak özelleştirme eğilim söz konusu hizmetlerin verimliliği yönünden profesyonel servis kuruluşlarına ihtiyaç göstermektedir.

Zaman içinde servis şirketinin basitten organize olarak planlı ve profesyonelce çok geniş perspektife sahip hizmet pazarında gerekli yer alması strateji tayin etmektedir.

ŞiRKET YAPISININ ESASLARI:

Servis şirketlerinin faaliyetlerini en iyi şekilde görebilmesi amacı ile aşağıdaki hizmet yapısı seçilmiştir.

Şirketimiz personel taşımacılığını ihtiyaç olan firmaların bu ihtiyaçlarına cevap vermek için kuruluşlar bir müessesedir.

Personel ekip ve talep edilen yeni model araçlarla hizmet vermektedir. insan taşımacılığı bilincinde firmamızın ilkesi, sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. iş hayatında çalışan bütün insanların günlük stres ve trafik sorunlarını düşünerek her türlü olabilecek olumsuzluklara meyil vermemek için bakımiı araç ve uzman karosu ile hizmet vermektedir.

Hareket noktamızın daima en iyi , en mükemmeli yakalamak olmuştur. Firmamızın ismini duyuran sizler onu koruyanında bizlerin olacağı bilincindedir. Prensipleri profesyonel taşımacılığı sektöründe dürüst, insana saygılı , temiz ve uzman bir ekiple güvenli olmaktır.

AMAÇ: Sizleride referans listemizde görmek listemizi sizlerle onurlandırmaktır.

Saygılarımızla ...

Referanslar

Referanslarımız istenildiği taktirde bilgilerinize ek olarak sunulacaktır...


Web Tasarım: idebu
Yukarı